Batıkent Kepenk

Batıkent ilçesinde profesyonel ve uygun fiyatlı bir kepenk tamiri ve montaj hizmetimi arıyorsun? O halde doğru yerdesiniz. 15 yıllık kepenk montajı ve tamiri tecrübesi ile mükemmel bir teknik ekibe sahibiz.

Kepenk alanında birçok hizmet sunuyoruz.

Alüminyum, vinil, ahşap vb diğer tüm kepenk tamiri ve montaj kurulumlarını sizler için sağlayabiliriz. Açılmayan, kapanmayan ve sesli çalışan otomatik kepenkler, manuel kepenkler ekibimiz sayesinde ilk günkü haline kavuşmaktadır.

Evinize veya iş yerinize kepenk ve panjur ihtiyacı varsa bizleri aramanız yeterlidir. En kısa sürede ücretsiz keşif için adresinize geliyor ve ölçüleri alıp bir fiyat teklifi hazırlıyoruz. Müşteri onayı ile beraber hemen işe başlayıp çok kısa sürede kepenk montaj hizmetini tamamlıyoruz.

Batıkent Kepenk Tamiri ve Montaj Fiyatları Ne Kadar?

Batıkent kepenk tamiri ve montaj fiyatları için öncelikle keşif yapmamız gerekmektedir. İstenilen kepenk çeşidi ve ölçüleri hesapladıktan sonra tarafınıza net bir fiyat listesi sunulmaktadır.

Batıkent Kepenk Montajı Kaç Saat Sürer?

Kepenklerin hazırlanma sürecinden sonra montaj hizmeti genellikle gün içerisinde biter. Ekiplerimiz tarafından kurulum ve gerekli ayarlanmalar yapıldıktan sonra çalışır vaziyette teslim edilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Phone icon
0 506 891 69 21
İletişim
WhatsApp icon
Whatsapp