Etlik Kepenk Tamiri Servisi

İŞ yerlerinin güvenliğini maksimum dereceye çıkartan kepenk sistemleri, bazı durumlarda işlevsiz hale gelebilir. Bu gibi durumlarda da bir kepenk tamiri firması ile çalışmak gerekir. 15 yıllık teknik tecrübemiz ile bugüne kadar yüzlerce kepenk tamiri yapmış bir firma olarak, Etlik müşterilerimize her zaman en uygun fiyatları sunuyoruz.

Etlik Kepenk Tamiri Fiyatları

Kepenk tamiri için öncelikle bir keşif yapılması gereklidir. Sistemin neresinde arıza var gibi durumlar değerlendirildikten sonra fiyat sunulmaktadır. Manuel kepenklerde yay değişimleri ile otomatik kepenklerde bulunan motor bakımı fiyatlar birbirinden çok farklıdır.

Etlik Manuel Kepenk Tamiri

Manuel kepenkler insan gücü yardımı ile açılıp kapanan sistemlerdir. Yaylı mekanizması sayesinde hareket etmektedirler. Bu yaylar zaman içerisinde bozulmakta ve artık hareket ettirmede kepenkler zorluk yaşatabilmektedir. Manuel kepenklerde yay değişimi oldukça uygun fiyatlara yapılmaktadır.

Etlik Otomatik Kepenk Tamiri

Otomatik kepenk tamiri profesyonellik isteyen bir iştir. Ankara’ da bulunan firmamız ise her türlü otomatik kepenk sistemlerinin tamirini yapabilmektedir. Kaliteli malzemeler kullanarak tüm tamir işlerini yapıyor ve uzun yıllar sorunsuz kullanmanıza olanak sağlıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Phone icon
0 506 891 69 21
İletişim
WhatsApp icon
Whatsapp