Pursaklar Kepenk Tamiri

Pursaklar ilçesinde profesyonel olarak kepenk montajı ve kepenk tamiri hizmeti veriyoruz. Otomatik kapı kurulumları, garaj kapısı kurulumları ve var olan mevcut kepenk sisteminin tamiri için bizlere danışabilirsiniz.

Pursaklar kepenk tamiri firmamız 15 yıldır bu sektörde hizmet sunmaktadır. Alanında uzman ekipten oluşan personelimiz sayesinde açılmayan ve kapanmayan arızalı kepenkleri tamir ederek hayata döndürüyoruz.

Kepenk servisimiz, Pursaklar ilçesine gün içerisinde gelmekte ve sorunun kaynağını tespit etmektedir. 7/24 acil pursaklar kepenk servisi olarak tüm arızaları gideriyoruz.

  1. Pursaklar Kepenk Tamiri Fiyatları Ne Kadar?

    Pursaklar kepenk servisimiz adresinize gelir ve arızayı tespit eder. Bu esnada tarafınıza tamir fiyatı verilir. Bunlar yay değişimi için 400- 900 TL arası, otomatik kepenk motoru için ise daha yüksek ücretler tutabilir. Bu tamamen keşif sırasında tespit edilmekte ve müşteriye fiyat teklifi iletilmektedir.

  2. Kepenk arızası nasıl anlaşılır?

    Kepenki açarken veya kapatırken ses yapma, zorlanma gibi durumlar kepenk arızasına işarettir. Otomatik kepenklerde ise hiç açılmama ve kapanmama sorunları yaşayabilirsiniz. Bu gibi durumlarda servisimize danışabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Phone icon
0 506 891 69 21
İletişim
WhatsApp icon
Whatsapp